Zamów wideorozmowę

Porozmawiajmy w cztery oczy dzięki Zoom

Już teraz możesz skorzystać z wideokonferencji, porozmawiać z naszym Specjalistą. Podczas wideorozmowy możesz zobaczyć również samochody dostępne od ręki w naszym salonie. Nasz specjalista wyśle Pani/Panu link wygenerowany przez aplikację Zoom na wskazy adres email, który pozwoli na wideo rozmowę w dogodnym terminie. 
Po otrzymaniu maila od naszego pracownika, należy kliknąć w link znajdujący się w treści maila. W przeglądarce otworzy się nowa strona, która pozwoli na zainstalowanie aplikacji Zoom. Po pobraniu aplikacji, strona poprosi o wpisanie imienia, a następnie pozwoli dołączyć do wideo konwersacji. 
Z aplikacji Zoom można korzystać zarówno na komputerach, jak i Smartphonach.
Jak się z nami połączyć?

Istnieje również możliwość założenia darmowego konta w aplikacji, które pozwoli korzystać również z wideo konferencji do celów prywatnych, sam proces pobierania programu jest łatwy i intuicyjny.

Instrukcja pobrania programu do komputera

Kliknij w podany link, następnie po otworzeniu się strony znajdź Zoom Client for Meeting i kliknij niebieski przycisk „Download” (tak jak w screenie).

Następnie kliknij w ten link i wprowadź datę urodzenia, a następnie kliknij przycisk „Continue”.

W kolejnym kroku należy podać mail, którego używasz i kliknąć przycisk „Sign Up”.

Strona wyśle nam komunikat dotyczący Subskrypcji, należy kliknąć w pomarańczowy przycisk „Confirm”. Natomiast na skrzynkę maila otrzymamy wiadomość z prośbą o potwierdzenie aktywowania konta. Należy otworzyć wiadomość, a w kolejnym kroku kliknąć w niebieski przycisk „Activate Account” by rozpocząć korzystanie z aplikacji Zoom.

Strona poprosi o wprowadzenie danych, dzięki którym będziesz mógł korzystać z aplikacji.

Uruchom aplikację Zoom na komputerze, a następnie zaloguj się do swojego konta.

Po włączeniu aplikacji kliknij przycisk „Join” i wpisz numer ID połączenia, które otrzymałaś/otrzymałeś od Specjalisty ds. Sprzedaży lub Doradcy Serwisowego

Instrukcja pobrania programu do Smartphona

W zależności od urządzenia pobrać możemy aplikację ze sklepu Google Play lub App Store. Po pobraniu po chwili pokaże nam się okno logowania, gdzie można wybrać opcję dołączenia do spotkania (join a meeting) jeśli mamy do niego numer lub zalogowania się (sign in).

Gotowy? Zamów wideorozmowę?

Wypełnij poniższy formularz, by otrzymać kod ID do połączenia się naszym konsultantem.